| Dinamitæ a întrebat:

Bună!
Vreau şi eu un nume de carte mai interesantă.
M-am cam plictisit de cărţile din bibliotecă şi aş vrea să încerc ceva nou.
happy :*

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Iti recomand sa citesti Dumas. E autorul meu favorit si, bineinteles, cartea mea preferata e scrisa de el, mai exact "Dama cu camelii". E sublima

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mr Murder,seria Dune,banda celor șase ciori,Carrie,Apocalipsa,Jocurile foamei,Ugly Love,Mataniile, Orasul Borcanelor, tot ce a scris Green, Agatha si Stephen King, Copii domnisoarei Peregrine.

| Dinamitæ explică (pentru zurick):

Am citit "Jocurile foamei", dar celelalte nu..deci îţi mulţumesc! happy

| AnnaO98 a răspuns:

Hmmm...,,Avarul''de Moliere,Mandrie si prejudecata de Jane Austen, Cronicile spiderwitch, David Coperfield de Charles Dickens(de acelasi autor,, Oliver Twist''sau,, Marile sperante'')...in caz ca nu le-ai cititlaughing)))))

| Dinamitæ explică (pentru AnnaO98):

Interesant..Aceste cărţi nu le-am citit dar am să le citesc pentru că îmi place să încerc ceva nou zi de zi.
Mulţumesc. happy