| Geo2014 a întrebat:

Buna vreau si eu un sfatam un iubit si sunt cu el de 3 anii el e mai mica decat mine cu un an si totul a fost bine si frumos da a venit timpul sa se duca la liceuu cu toate ca il iubesc enorm si ma iubesti cred ca ar fi mai bine sa ne desp pentru ca la liceu sunt alte fete mai frumi etc si tot la asta vom ajunge nu stiu ce sa mai fac vreau un sfatt crying(

2 răspunsuri:
| saynotoemo99 a răspuns:

Haide nu e așa rău vă puteți încă întâlni. Dacă nu ești sigură pe tine ai putea să te împrietenești cu o colega de a lui, care să te țină la curent.

| cristimihailov a răspuns:

Puna naiba mana pe gramatica aia.