| biancabyabiancabya a întrebat:

Vreau situ cu un sims nou care il pot descarca. Funda

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Sims 3

| oOSaritaOo a răspuns:

Sims 3 e super, dar dacă nu ai calculatorul destul de bun pentru el, degeaba...

| biancabyabiancabya explică (pentru oOSaritaOo):

Situ de descarcare? Pc e bun

| oOSaritaOo a răspuns (pentru biancabyabiancabya):

Nu mă lasă să ți-l dau pentru că e piratat site laughing dar caută tu pe google că găsești. Întreabă-ți colegii că ei știu sigur! Îmi pare rău că nu-ți pot lăsa site de unde îl iei gratis. Dar oricum nu cred că fi putut intra pe el pentru că îți cere cont și cont faci numai dacă te invită cineva...

| alex9911896 a răspuns:

Pai intri pe

| alex9911896 a răspuns:

Pai intri pe Google si dai cel mai nou sims si dai search big grin

| biancabyabiancabya explică (pentru alex9911896):

Nu e asa simplu

| alex9911896 a răspuns (pentru biancabyabiancabya):

Eh crezi uh tongue