| Cristian_Ionutz_1996 a întrebat:

Salut am si eu un telefon LG l9 si as dori si eu un site de unde pot descarca jocuri pentru el nu vreau situ`ri cu jocuri de 2 mega situ`ri unde au jocurile 1 giga si tot asa. happy
Funda. big grin

2 răspunsuri:
| Light_Denys_1986 a răspuns:

Eu de exemplu descarc de pe APKTOP, orce joc vrei tu, cum ai descarca de pe Google Play
Sa-ti explic cum sa descarci : scrii ce joc vrei, apoi intri si sub pozele de prezentare ale jocului este un cod, copiezi codul si scrie sub ''click here '', apesi pe el si iti da un link cu albastru, iar apoi dai pe el, bagi codul si dai ok, apoi iti arata numele jocului si apesi pe el si dai download here, iti urez succes!