| Aasdfghj a întrebat:

Vreau un program pentru a recupera filme si poze sterse din calculator. Stiti ceva pentru windows 7? Am gasit un program dar nu merge pentru win meusad Scuze categoria, e urgent!

2 răspunsuri:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Windowsul 7 este foarte delicat. daca nu ai un fisier de tip backup, atunci incearca sa dai un system restore si sa intorci setarile cu cateva zile inainte. daca nu merge nici asta, cauta programe pe forumuri, acolo sunt cele ilegale si cele mai bune de pe piata.