| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un raspuns cat mai urgent.
Nu stiu de ce nu merge sa trimit mesaje.
Cand vreau sa expediez, ele se duc in "Outbox".
Ce trebuie sa fac ca sa mearga?
Dau FUNDA + vot.

Răspuns Câştigător
| sconcsurias a răspuns:

Asta se intampla din mai multe motive, poti incerca sa stergi toate mesajele din telefon si s'ar putea sa se trimita, daca nu functioneaza scoate bateria, sau mai poti trimite mesajul in "Drafts" si trimiti, mie mi se intampla asa si daca pun mesajul in "Drafts" il pot trimite. Funda?

| Neo12 a răspuns (pentru sconcsurias):

Si Drafts-ul acesta unde este?

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Cred ca era din cauza bateriei, am scos-o si am bagat-o din nou si acum merge.
O sa primiti funda imediat happy.

| sconcsurias a răspuns:

Drafts,adica "Schite" sau "Ciorne", daca mesajul e in "Outbox" netrimis, dai pe el si ai optiuni, acum depinde de telefon si trebuie "Move to Drafts".