| Ronni a întrebat:

Vreu sa dau o petrecere in pijamale. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| ๖ClaSSic a răspuns:

Generalizarea unor 'idei' la o petrecere in pijamale o poate face oricine oh go on Cred ca scopul e sa razi cu prietenele tale si sa ramai cu niste amintiri frumoase, pana la urma, nu? De asta v-as sugera sa fiti cat mai originale big grin
Oricum, vesnicul film trebuie ales de la inceput (poate ceva seriale? Beauty and the Beast, Dr House. depinde ce genuri preferati), puteti sa va incercati ''talentele'' culinare si sa gatiti o pizza de exemplu, dar si 'chestiile de rontait' sunt foarte importantehee hee, dans, karaoke, povestiti intamplari stranii sau barfele din scoli big grin, incomparabila bataie cu perne, puteti imbraca haine largi (ale fratelui, tatalui tau), strangeti-va parul, desenati niste barbi si faceti poze laughing, nu pierdeti timpul cu jocuri plictistoare- trebuie sa va distrati, jucati>> provocari laughing sau. creati-va un jurnal in care sa clasificati baietii din clasa dupa mai multe criterii, fitoasa clasei, profesoara cu cel mai mare fund laughing, puteti incerca sa va simbolizati amintirile voastre printr-un cuvant, dar sa va dati seama- gen: energizant, cazatura fatala, fantoma etchee hee Ar fi mai multe de adaugat, dar va las si pe voi sa creati 'idei' noi. happy
Good luck!

| Ronni explică (pentru ๖ClaSSic):

Merci pentru idei!

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru Ronni):

Cu placere, sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Pai, la o petrecere in pijama puteti sa va machiati, sa va faceti parul, tratamente ca la SPA, manichiura, pedichiura, jocuri, karaoke, dans, gatit etc. De mancat va luati niste snacksuri, sandwichuri, pizza si ce va mai place, va puteti uita la un film, o comedie ar merge, povestiti, si va culcati dimineata devreme.