| Iustina2345 a întrebat:

Vroiam sa va intreb despre cerealele nestle fitness cu ciocolata. Stiu ca nu ma ajuta sa slabesc, dar eu nu prea vreau sa umblu la alimentatie (decat poate mai putina paine, fara grasimi si multa apa) si ma gandeam ca au mai putine calorii decat ce mananc eu de obicei. Credeti ca daca voi face sport si eventual voi manca o data sau maxim de doua ori pe zi un bol de cereale cu lapte voi reusi?

1 răspuns:
| MDenisee a răspuns:

Cerealele sunt bune, dar incearca cele integrale nu cu ciocolata si altele, mananca fulgi de porumb, sunt cei mai buni