| αℓιѕѕα a întrebat:

Bunalove struck ce faceti?laughing. am nevoie de un sfat.sau despre preri.sau cum sa mai fac.deci azi am fost cu niste fete in parc, printre care o fata a venit cu 2 tipi, si duoa ne-am mai vazut cu vreo 5, nu asta ocnteaza, primii doi tipi.este unul dintre ei foarte dragutlove struck arata binelove struck e simaticlove struck dragut, si fata lui de inocentlove struck dar intr-un fel de smecherlove struck dar chiar e un baiat bunlove struck desi pare el mai golanlaughing

azi l`am cunoscut pentru prima data, il cheama robert, are 14 ani, iar eu 12.in curand 13.am mai avut prieten. dar faza e ca acum m`am indragostitlove struck si nu vreau sa spuneti: esti prea mica. du-te la scl.invata.nu umbla cu baieti! chair nu ma intereseaza asta.deci vreau sa spuneti ce credeti? ma place? pentru ca azi.am facut cunostinta.si am vb.si e dragut.ne-am imprietenit si am fost in parc.ne-am plimbat.[toti. eram 4.]si jucam niste provocari.sa spunem asa.si cineva la pusz sa ma ia in brate. el m`a luat cu totul.si i-am spus sa ma lase jos.eram rusinoasalaughing.emotionata.si dupa aia l-a pusz cineva sa ma sarute pe gure. el putea sa refuze dar nu a vrut a vrut sa ma sarute, si m`a sarutat dupa aia ne-am mai plimbat si am observat ca vroia sa am tina in brate, si de mana.cand am plecat m`a imbratisat, dar el acum e singur.si problema e ca el vrea sa se comb cu o prietena.si mie chiar imi place de el, si as vrea sa ne mai vedem.cum as putea face sa dau de el, nu stiu nici id`ul.nr`ul de telefon.si mie cam jena sa o intreb pe prietena, pentru ca ea e pe cale sa se combine cu el.si eu nu vreaucryinge asa dragutlove struckva rog niste sfaturi.si oare ma place? oare e atras cumva de mine? se tot uita.asa la mine.si m`ai alesz cand m`a sarutat, avea niste ochisorilove struck si se uita fix in ochiimeilove struck de parca era indragostitlaughingdar nu stiu ce vede la fata aia.nu e asa frumoasa.si na nu stiulaughing. sfaturi plzlove struck

Răspuns Câştigător
| AlexutzaDulcika a răspuns:

Explica-i pentru tale ce simti... poate se va da la o parte.mai ales ca daca v-ati sarutat si ea il plk problema ca a durut-o si daca ar fi ca el ar dureao si mai tare daca ar afla ca el te plk...

1 răspuns:
| deea2213 a răspuns:

Nu e prea frumos sa zici despre fete asa... poate tie ti se pare ca e urata dar poate baiatului i se pare ca e mai draguta decat tine...nu stiu. Funda?:*