| Bibutzu a întrebat:

Buna!love struck

Vreau sa compun niste status. pentru ca m-am plictisit de cele de pe net. am vreo 200 scrise deja. dar nu prea mai am ideei. as avea ceva dar vreau sa ma ajutati voi!
Imi trebuie niste expresii pe care eu sa le leg in rima. vreau doar primele 3-4 cuv din status si restul ma ocup eu.( nu conteaza decare status : dragoste, ura, dedicatie pentru zdrente etc.)
Ex: Mi-am croit viata ca un paienjenel sfios. etc
Ce ziceti? Ma puteti ajuta?

Ms mult! Funda evident!

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Voi crede mereu in tine si te poti baza pe mine!
Nu comenta, nu zi nimic, pentru ca parerea mea conteaza! :p
Intotdeauna voi visa, voi canta si voi spera,.ca si eu sa fiu o stea.de cinema! star
Te iubesc, te dorec, dar sti ca eu glumesc! laughing tongue
Mi-as dori ca intr-o buna zi, ca visele mele sa mi se poata implini! day dreaming
P.S. sczz, le-am facut pana la sfarsit blushing happy