| Al_Ella_1986_HVKt a întrebat:

Am cunoscut un tip pe Facebook care mi-a cerut poze nud, imi spune ca ma iubeste, ca vom fi fericiti impreuna si ca ne vom casatori. Vrea sa vina la Iasi ca sa mergem la Londra (acolo sta el). Faza este ca vrea o poza cu buletinul meu pe motiv ca trebuie sa cumpere bilete de avion. Credeti ca este proxenet?
Astept raspunsurile voastre. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

Ia trimite-mi si mie linkul cu baiatul asta, sa-i trimit si eu o poza cu mine...

Cum poti sa fi asa proasta ca sa mai ai indoieli in legatura cu intentiile omului aluia? Acum inteleg cum racoleaza analfabetii aia fete. Iti scriu acum si eu ca te iubesc, si ca o sa ne casatorim maine la 18:00 la patriarhie. Ma crezi?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Este. Fa rost de dovezi ca sa-l dai pe mana politiei asa sa nu faca la fel cu alta

regis
| regis a răspuns:

Eu nu as afirma ca e proxenet sau ca are vreo obsesie sexuala, cu atat mai putin ca ar fi pedofil. Schimbul de astfel de poze este des intalnit pe net.
In schimb eu m-am convins inca o data ca mama prostilor e tot timpul gravida.

| Violleta2022 a răspuns:

Raporteaza imediat la FB, ca tipul este pedofil!
Spune-le parintilor de urgenta si NU trimite nici un act, ca vine sa te fure si sa te vanda ca sclava sexuala pe piata internationala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Am cunoscut un tip pe Facebook care mi-a cerut poze nud, imi spune ca ma iubeste" fraza asta spune suficient de multe.

| Al_Ella_1986_HVKt explică (pentru suntserios):

Da o fi proxenet, dar in acelasi timp este si obsedat de sex, deoarece mi-a trimis si el poze cu organul lui genital si vorbeste mult despre sex.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu inteleg cum de mai ai si dubii in privinta lui. Unde va gasesc frate astia pe voi astea atat de usor de convins? Raman perplex cand vad cata inconstienta zace in unele persoane. Vorbesc foarte serios.

| Al_Ella_1986_HVKt explică (pentru siriusblack98):

Nu am dubii in privinta lui, banuiam ca este proxenet dar nu inteleg de ce vrea poza cu buletinul.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Al_Ella_1986_HVKt):

Si chiar daca nu este proxenet, nu gasesti un barbat la locul lui care sa nu fie in halul asta obsedat de sex? Mi se pare disgratios si de neconceput sa trimiti poze cu organul genital cum ai spus ca ti-a trimis el si sa ceri la randul tau poze nud de la alte persoane.Caracterul lui este de cea mai joasa speta posibila.Cauta-ti unul ca lumea si nu mai discuta cu toti ciudatii, ia-l ca pe un sfat prietenesc.Bafta!

| Al_Ella_1986_HVKt explică (pentru siriusblack98):

Pare mai mult obsedat de sex decat ca este proxenet.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Al_Ella_1986_HVKt):

Foarte bine, taie orice discutie cu el.Sunt mii si mii daca nu milioane de baieti numai in tara asta care isi cauta jumatatea asa ca nici nu ai de ce sa-ti bati capul cu un ciudat obsedat.Cauta pana-l gasesti pe cel potrivit.

| Al_Ella_1986_HVKt explică (pentru siriusblack98):

Ai dreptate.

| anamariarot a răspuns:

Nu da poze cu buletinul, că se poate folosi foarte ușor de datele tale... și da, e proxenet 100%

| Al_Ella_1986_HVKt explică (pentru anamariarot):

Si daca este proxenet, de ce mi-a trimis si el poze cu organul genital? Si vorbeste foarte mult despre sex. Din cate stiu nu asa actioneaza proxenetii.

| nda a răspuns:

Trimite-i poze cu buletinul. De preferat, trimite-i si cu certificatul de nastere, pasaport si ce mai ai.
Sa ne tii la curent cum a decurs relatia ta. Succese!

| VladCristian1993 a răspuns:

Cum spunea și @Șofer. Ar fi indicat să îi ceri mai multe date și să anunți poliția. S-ar putea organiza un flagrant...
Din păcate, sunt destule persoane instabile emoțional care ajung să sufere groaznic din cauza unor astfel de persoane sad