| Mariutza29_7932 a întrebat:

Ma putesti ajuta va rog? am de facut un discurs pentru profesoara de geografie care va fi citit la sfarsit de clasa a8-a. Ce as putea scrie?

1 răspuns:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Josss scoala, huaaaaaaaaaaa democratia, pupaza show presedinte, pupaza presedinte votati pupaza show! daca mai traim 6 ani ca sa invatam ne irosim 3 sferturi din viata! si daca mai punem si ca o sa ne angajam: toata viata o sa muncim ca sclavi ca mujerile noastre sa aiba ce da la copii copiilor nostri! nu mai invatati!
PS: am vrut sa ma distrez doar nu iti recmand astalaughingwinkinghappyhee hee