| SirAugustin a întrebat:

am o colega in clasa.Imi place mult de ea,mai demult i-a placut si ei de mine. Acum sustine ca nu ma mai place, dar nici pe altcineva nu mai place.Cum fac sa o recastig si sa ii fur un sarut?

7 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Sa nu incerci sa o saruti prin surprindere ca este chiar neplacut. Spune-i tot ce simti pentru ea, arata-i ca vreti sa fiti impreuna, arata-i ca tii la ea, de pierdut nu ai nimic, sa stii!

| Black38 a răspuns:

Incepe incet, vorbind cu ea in clasa sau pe facebook, intreab-o ce ii place la un baiat sa vezi daca ai calitatile necesare, comportate frumos cu ea si intr-un moment cand sunteti singuri spune-i ca o placi.Si pentru sarut este usor daca sunteti impreuna o poti intreba si cred ca o sa vrea.

| SirAugustin explică (pentru Black38):

Nu suna prea bine, adica sa o scot in oras doar noi 2 pot, dar sa ii spun asa, stii ca te iubesc, stie deja asta foarte bine, dar merita.SI cu sarutul? sa o intreb "Vreau sa te sarut, ma lasi?" suna cam badaran, alta idee ai?

| Black38 a răspuns:

Atunci fa ca in filme, imbratiseaz-o si uitate in ochii ei apoi sarut-o.

| rebiik a răspuns:

Depinde de persoana ei: -daca este mai ``nebuna``, mai vulcanica ( cum sunt eu ) - incearca sa o saruti - daca este mai cuminte si timida incearca sa vorbiti si u stiu vezi ce faci.
Daca chiar te-a iubit cu adevarata, sentimente au ramas.(putin da` au ramas) Sper ca te-am ajutat :*

| SirAugustin explică:

Am facut planu de batalie...cand ne vedem maine o imbratisez.Dar nu stiu cu sarutu ar fi primul sarut la amandoi sfaturi? Va rog...

| SirAugustin explică:

Problema este ca mai vin colegi, foarte apropiati. Si mi-e rusine, oricum sunt cuminti bu se sparg de ras, dar as vrea totusi un sarut nu un pupic din ala...