| dannyjoker7 a întrebat:

Conteaza mult daca am o medie de 9 la purtare pe semestrul 1 clasa a8a, ma refer pentru intrarea la un liceu precum sincai sau viteazu? in rest am numai 10 la purtare. DAU FUNDA! MULTUMESC

2 răspunsuri:
| BlackBlood29 a răspuns:

Salut,da conteza foarte mult chiar daca ai avea mediile toate 10 si purtarea 9 nu poti sa iei premiu.....si da cred ca conteza si pentru liceu

| dannyjoker7 explică (pentru BlackBlood29):

Nu ma intereseaza premiul, ma intereseaza doar media straight face Asa pot sa intreb pe orice si sa-mi zica " da cred ca media la purtare conteaza si pentru liceu " rolling eyes