| anonim_4396 a întrebat:

Daca am pe un semestru la scoala nota la purtare scazuta de la 10 la 9 si in rest doar 10, conteaza la intrarea in liceu?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Vei avea media de admitere, evident, putin mai mica, insa purtarea nu conditioneaza absolut deloc intrarea la un liceu sau altul.

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu neaparat.

| alexandrualind a răspuns:

Nu neaparat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contează dacă vrei să mergi la liceul militar.

| Atacator007 a răspuns:

Nu-i neaparat

| Marussia69 a răspuns:

Bineinteles ca v-a scadea putin media la admitere, dar ma refeream daca esti privit altfel la repartizare,(nu vreau liceu militar)spre exemplu daca v-a avea un impact negativ.