| Ivanciu_Mihăiță_2000 a întrebat:

Am un caine de 2 luni. Am vrut sa-i pun ham-ul si m-a zgariat putin. Nu mi-a curs sange. Nu este maidanez.

Ce trebuie sa fac? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Eu consider ca la 2 luni nu are cine stie ce forta sa ''zboare''. Il poate tine la fel de bine si in brate.winking

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-i pui hamul!

| Florentina9210 a răspuns (pentru K0sti):

Cum sa ii puna ham la un catelus de doua luni?

| Florentina9210 a răspuns (pentru K0sti):

Eu consider ca la varsta lui, cel mai bine este sa fie lasat liber, asa o sa aiba o crestere mai frumoasa. Si mi-am dat seama cum se pune.

| K0sti a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai ca nu l-o tine inhamat toata ziua...
Cand il scoate afara sa nu sara in fata masinilor, sa nu fuga...

| Florentina9210 a răspuns (pentru K0sti):

Eu consider ca la 2 luni nu are cine stie ce forta sa ''zboare''. Il poate tine la fel de bine si in brate.winking

| untu a răspuns:

De indata ce te-a zgariat, du-te in baie si spala-te bine cu apa si sapun si apoi sa te dau cu spirt medicinal! Daca nu ai spirt, poti sa dai cu apa de colonie(spray)!

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Nu patesti nimic, nu te teme pe mine m-a zgâriat de ogramada de ori chiar si maidanezi.

| Anna121 a răspuns:

Daca este vaccinat, nu vei pati nimic. Da-te cu apa oxigenata sau spirt in zona zgariata.