| Stefania96dfg a întrebat:

As dori sa imi comand de pe eMAG un telefon, insa nu sunt sigura daca e de incredere. Mai ai si otiunea de a comanda ( tot de pe ent ) de la Altex. Ce sa fac? Care ar mai de incredere?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu fac multe cumparaturi pe eMag. Te rog sa ma crezi ca si acum am cel putin 3 obiecte din casa cumparate pe eMag.

suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG este cel mai mare magazin online de electronice si electrocasnice din Romania. Nu ajungeau acolo daca nu erau de incredere.