| DaniDani1212323123 a întrebat:

as dori sa va intreb daca dupa ce am dat admiterea,si nu am luat la o facultate, mai pot retrage dosarul? Problema este ca am intarziat 2 saptamani, si nu stiu exact daca il mai pot retrage. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sună la secretariatul facultatii si întreabă-i direct, când poți ridica actele depuse.
Trebuie să ți-l înapoieze, mai ales dacă dosarul conține și acte în original.
Tu crezi că lor le convine, să se aglomereze cu diferite hârțoage?
Du-te și ia-ți-l, cu încredere!

| DaniDani1212323123 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc! Nu stiam exact, deoarece a fost o perioada, pana pe 30 iulie in care se puteau retrage dosarele, si nu credeam ca il voi mai putea recupera.

| floresdemayo a răspuns (pentru DaniDani1212323123):

Se poate oricând, însă dacă întârzii foarte mult, există riscul rătăcirii lui. Ei nu îl dețin doar pe al tău, ci au sute, poate, chiar mii de dosare.

| DaniDani1212323123 explică (pentru floresdemayo):

Ok. Au trecut 5 zile, maine ma voi duce sa il retrag. Sper sa reusesc.

| floresdemayo a răspuns (pentru DaniDani1212323123):

Cheers! Bye... wave

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l retragi oricand, du-te la secretariatul facultatii si cere-l.