| dulshe a întrebat:

Buna ziua!
As vrea sa aflu parerile voastre despre vaccinul impotriva gripei H2N1, gripa porcina. Este bun?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Majj a răspuns:

Vaccinul impotriva gripei porcine este destul de controversat. Eu personal nu o sa il fac. Contine un conservant pe nume "thirmesol", care este derivat din mercur. Acest vaccin poate duce la paralizii partiale sau totale, nasterea copiilor cu alzheimer. Desigur, face parte din noua ordine mondiala. Open your eyes!

5 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Eu nu o sa il fac.Si asa te sfatuiesc si pe tine.Gripa porcina se poate vindeca si fara sa ai acel vaccin. Mi-a zis cineva ca in Spania nu se face atata caz. A avut gripa porcina, a stat acasa 10 zile si gata.
Deci tu decizi daca il faci sau nuhappy

| St!L a răspuns:

AH1N1=gripa porcina

| dulshe explică:

Marius231 mam confundat si in loc sa scriu AH1N1 am scris H2N1.
Ehh.se mai intamplatongue. Mersi pentru corectarebig grin.
Paul, sa stii ca si eu am auzit ca nu ar trebui sa facem acel vaccin, si de aceea m-am hotarat sa intreb si aici. Mersihappy

| Raluca_2845 a răspuns:

Gripa procina este Gripa A H1N1 :* Si nu stiu ce sa zic despre vaccin...Habar n-am:* sorry

| nimeni_5555 a răspuns:

Fac experimente pe oameni cu vaccinu asta.Parerea mea