| Miha a întrebat:

Buna Ziua. As vrea sa stiu cand se dau examenele natinale ( cls. VIII )?
Si daca banchetul se face inainte sau dupa examene? Va multumesc! >Fundita

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Buna. Din cate stiu, examenul la limba romana se face pe 20 Iunie iar cel la matematica este pe 22 iunie.
Cei de a 8-a termina scoala pe 10 iunie. Banchetul, sincer, nu stiu cand se face. happy

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Examenul la romana e pe 20
la matematica e dupa 3-4 zile parca!

banchetul nu stiu cand se face

| aliceinchains a răspuns:

Bună. Examenele nationale se dau la inceputul lui mai.happy
Banchetul il faci dupa, eu l-am facut la sfarsitul lunii mai, sau la inceputul lunii iunie, cum decideti voi, colegii si cu diriginta.happy
O zi bună să ai! love struck