| DJAGERnout228 a întrebat:

Bună ziua. Cu ce pot să alternez vorbitul cu fetele? Vreau cât mai multe lucruri pe care să le pot face și să-mi umple timpul liber dar și să-mi potolească setea de atenție(Nici nu știu dacă e posibil, mă rog). Simt că persoanele cu care vorbesc mă distrag de la propria persoană și nu mai am timp de mine. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îți faci un program zilnic de socializare.
Exemplu.
De la 17 la 18 discuție cu o fată.
De la 18 la 19 discuție eu cu mine însumi.
Așa împaci și capra ( fata) și varza ( adică tu).

| DJAGERnout228 explică (pentru sadrian46):

Prefer să dedic ultimele ore din zi vorbind însumi cu mine. Btw chiar mă simt ca o varză uwu.

| sadrian46 a răspuns (pentru DJAGERnout228):

Eu am glumit ca să râdem, să te bine dispun, nu de alta.
Ca să vorbești cu tine însuți în limbaj de asamblare al PC-lui tău dintre urechi, meditație Zen.