| AnemonaP a întrebat:

daca termin o facultate buna din America de regie film pentru a deveni scenarist si regizor voi avea o cariera stabila pe viitor? Anul viitor as vrea sa aplic la una.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu neaparat. Depinde cat esti de bun si de noroc sa gasesti producatori, scriitori buni de scenarii, etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio facultate din lumea asta nu iti asigura un loc de munca, daca nu cumva e in domeniul militar. Locul de munca il gasesti daca il cauti si daca esti bun in ceea ce faci

| NellieLovett a răspuns:

Nu neaparat