| croissant a întrebat:

Bună ziua, de doua săptămâni m-am mutat la iubitul meu. Dar de fiecare data când lipsesc pentru câteva ore de acasă se întâmplă ceva. Prima dată mi-a folosit săpunul personal și m-am supărat f tare. Acum a dat parfumul jos de la Avon Perceive și vreau să menționez că era mai mult nou. Acum sunt f supărată, ce sa fac... Să mă comport ca și cum nimic nu s-a întâmplat..NU MAI POT!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Asa e viata in cuplu. Multa lume nu stie ca e vorba de compromis, si nu te trece peste maruntisuri de gen. Daca ti-a spart parfumul sa cumpere altul si aia e.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca deja te deranjeaza chestiile astea, mergi inapoi la parinti. E clar ca nu esti pregatita pentru o relatie.
In alta intrebare te deranja ca iubitul sta mult la calculator pe jocuri. Nici el nu stie ce inseamna o relatie. Se pare ca nu sunteti maturizati indeajuns.

| ania a răspuns:

Muta-te inapoi la pariniti sau in chirie singura, sexul fara casatorie nu e binecuvantat de creator si garanteaza nefericire pe termen lung.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aoleu, eu il dadeam afara din casa ca a folosit sapunul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Supărată pentru atât? Mută-te înapoi la mama.

| VoidEternal a răspuns:

No offence, dar nu pari suficient de matura sa te muti cu prietenul tau.

| haileewatson a răspuns:

Doamne ce probleme ai si tu. Esti suparata ca ti-a folosit iubitul tau sapunul? Pai si daca era un strain care il folosea? Ce faceai, te rostogoleai pe jos? Fii serioasa...

| haileewatson a răspuns:

Imi pare rau dar nu cred ca esti suficient de matura sa fii intr-o relatie in care locuiti impreuna. Si nici el nu pare a fi.

| seth2016 a răspuns:

Sharing is caring.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mă mir cum de te suporta omul ăla, ce plangacioasa laughing din țânțar faci armăsar, lucrează la inteligența emoțională, nu strica.

| ionur a răspuns:

O nu omg ai zis ca tia folosit săpunul? Omgggg este clar gata poți să-l înșeli și sa-i spui cazul sau să-l schimbi la voi totul este normal.