| viviene2010 a întrebat:

De vreo 5 zile am inceput sa fac antrenament la volei si am inceput sa fac o febra musculara de abia imi mai pot misca degetele la antrenament.Recunosc ca am mai facut volei si dupa antrenamente sar nu stiu ce as putea sa fac.Doamna antrenoare mi-a spus sa folosesc un unguent.Stie cineva ce fel de unguent as putea sa folosesc. Ceva pin casa. NU la acelea care fac publicitate.Va rog!:X

Răspuns Câştigător
| DeNySoOk a răspuns:

Exista niste unguente care sunt foarte folositoare: FENILBUTAZON, sau DICLOFENAC sau CLAFEN. Sper sa iti treaca!

1 răspuns:
| EyeCandy a răspuns:

Febra musculara nu se trateaza cu unguente... data viitoare cand mai faci sport, dupa ce ai facut mananca ceva dulce happy ca sa nu mai faci febra musculara.si eu cand am facut febra musculara, am mai facut sport si mi.a trecut happy