| FreeForYOu a întrebat:

deci vreau sa va intreb ceva, am vrut sa imi fac un aparat de tatuat home made si am reusit am facut ceva un motoras un tub de pix si un ac la capat legat la priza cu un acumulator de 12V si vreau sa va intreb am reusit sa fac merge bine are intepaturi multe, cand ma fac inteapa curge sance usor, intrebarea mea este ce tus trebuie folost pentru tatuaj si cum? de exemplu cand fac acele mici intepaturi introduc tusul acolo? nu este periculos?

1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

Eu zic sa consulti un specialist si sa ii ceri sfaturi. Nu incerca singur asa ceva mai ales daca esti incepator, poate aparea pericole de care tu nu esti constient.