| Danielforlafu a întrebat:

Salut am o intrebare! Am 17 ani si as vrea sa imi fac un tatuaj cam cat tot antebratul insa intrebarea mea pe viitor adica cand o sa am sa zicem 25ani sau 30 o sa se faca cumva tatuaju urat adica ma gandesc ca daca cresc se largeste si pielea si sa nu se intinda tusul sau ceva gen, asta cred eu de aia vreau sa va intreb! Rog sa raspunda dar cei care stiu despre ce e vorba nu uni care nici nu stiu ce e ala tatuaj sau nu au! happy

Răspuns Câştigător
| petru1asd a răspuns:

Da, daca iti creste masa musculara atunci tatuajul se va intinde.
Poti sa citesti mai multe aici: http://www.livestrong.com/......le-growth/

2 răspunsuri:
| Danielforlafu explică:

Am citit articolul este bun, de si eu il am pe antebrat si fac sala de 2 ani iar pe viitor nu cred ca o sa afecteze daca o sa mai cresc sa zicem 3-4cm in antebrat deoarece nu prea creste asa mare antebratul tu ce zici?

| petru1asd a răspuns (pentru Danielforlafu):

Imi e greu sa-mi dau seama asa. Depinde de corpul tau si de felul in care arata tatuajul. Am vazut oameni la sala cu antebrat destul de mare, dar probabil daca vezi ca incepe sa se deformeze, te poti opri din "crescut"