| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua dragi prieteni...
Glumeeesc.
Ase, deci incepe din nou scoala..si ne va intreba din nou daca facem Religia? Eu am semnat ca o fac anul trecut si acum m-am razgandit.
Multumesc. happy Dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| VasilicaPuscas a răspuns:

Ia atitudine, bo$$. spui ca nu vrei sa mai faci, intrucat credinta ta nu este cea prezentata la ore.
ei vor spune: ok, atunci adu adeverinta de la biserica ta.

tu, neavand probabil ce sa le aduci, faci un pic de photoshop ocazional si bam, ai scapat de religie.

| anonim_4396 explică (pentru VasilicaPuscas):

Adeverinta de la Biserica? Ce naiba?

| VasilicaPuscas a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma, sunt profesor

| anonim_4396 explică (pentru VasilicaPuscas):

Ne-o pus sa semnam o foaie ca sa zicem ca facem.
De data asta trebuie sa aduc si adeverinta sa le zic ca nu o mai fac?

| VasilicaPuscas a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nu, prima oara-i zici la dirigu'/diriga etc. si apoi iti zice el ce mai trebuie, dar o sa trebuiasca cumva sa demonstrezi ca ai alta religie, pentru ei e cumva de neconceput sa nu ai o credinta anume.

| anonim_4396 explică (pentru VasilicaPuscas):

Hmmm...conteaza ce religie au pariniti mei?
ahh, scoala tampita.

| VasilicaPuscas a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat. Depinde cat de insistenti sunt aia din scoala ta.

| anonim_4396 explică (pentru VasilicaPuscas):

...Romania + biserica...
Pfoai doamne, sa vezi cum iau foc astia cand le zic...
"doamne" - doar o simpla interjectie. Nimic mai mult.

10 răspunsuri:
| Razvan0812 a răspuns:

Reactia mea cand am citit ce ai scris:"Făck the way, profa mea dereligie ne invata toate chestiile despre dezvoltare personala(inclusiv cu tenta sexuala) si e super super, Lăv yaaaa!"

| anonim_4396 explică (pentru Razvan0812):

Esti norocos.

| Razvan0812 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu,ma rog pentru ea,sa ii dea D-zeu o fetita, ca isi doreste mult de tor, dar are niste probleme, dar tot ma rog pentru ea, roaga-te si tu te rog