| Banac_Florina_1990 a întrebat:

Buna ziua numele meu este Banac Florina si am un abonament Orange cu pachetul de bază, două tablete si doua abonamente de telefon, am fost să plătesc factura Orange si cei de la magazin mi-au spus că nu-mi apare cum am plătit ultima oară și că mai am o factura an valoare de 400 de lei ce se întâmplă de nu apare ca platesc

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea verifica situatia, ne poti oferi numarul de telefon sau codul de abonat, prin mesaj privat.

O seara buna,
Orange Helper

| Banac_Florina_1990 explică (pentru OrangeHelper):

Codul de abonat este: 054073447

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa ai chitanta (bonul fiscal) care ti s-a dat atunci cand ai platit. Daca nu o ai nu poti dovedi ca ai platit.

| Banac_Florina_1990 explică (pentru darrio2007):

Am toate chitanțele si cei de acolo spun să plătesc antruna, ce pot sa fac ca sa nu mai plătesc, pot depune plângere la poliție?