| IonelaaaS a întrebat:

Care e faza cu "eleva tricolora amenintata cu moartea!"? Nu am vazut stirea

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

O fata de la o scoala de unguri sau care e in Ungaria nu stiu exact, si-a pus o bendita tricolora care reprezinta tara noastra de ziua Ungariei si profesorii si colegii ei unguri au fost revoltati si au amenintat-o cu moartea si profesorii cu exmatricularea. Fata spune ca la fel au facut si ungurii de ziua Romaniei si a vrut sa isi razbune tara cum ar veni. Ar trebui sa ma fac prezentatoare de stiri chiar ma pricep nu?laughing

2 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Uite aici urnalul.ro/stiri/observator/o-eleva-din-covasna-a-fost-amenin-ata-cu-moartea-de-colegi-i-mustrata-de-profesori-pentru-ca-a-purtat-o-benti-a-cu-tricolorul-639601.html. Sper sa te ajute!