| croissant a întrebat:

peste 4 zile va fi ziua mea. Pe Facebook il am setat la doar eu sa il las asa sau sa il setez doar pentru prieteni?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Lasă-l cum vrei tu, însă ceilalți nu vor primi notificare.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stii ce as face eu? as seta doar EU iar cine nu iti aminteste adio, uite asa evoluezi in viata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei multe La mulți ani false... Il lasi public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La "doar eu" prietenii tai nu vor primi notificare. Eu am primit cateva urări, desi nu am postat nimic si m-am bucurat mult ca am prieteni care stiu de ziua mea fara sa fie anuntati de retelele de socializare. Bine, acum depinde si cati stiu de ziua.
Poti schimba confidentialitatea cu o seara inainte.