| Metin2masterMan a întrebat:

Buna ziua/seara, eu ma numesc Stefan am 14 ani si imi place de o fata i-am spus pe o retea de socializare ca o plac, dar as dori ca ea sa ma placa si pe mine, voiam sa ii fac o scrisorica in care sa scriu ce calitati pozitive are si de ce o plac si sa i-o daruiesc alaturi de un trandafir rosu, probabil si un ursulet de plus. Am emotii foarte mari cand vorbesc cu ea si as dori sa aflu daca as face bine daca fac ce am scris mai sus sau ar trebui sa i-o zic simplu fara vreun cadou si cu pot scapa de emotii?

Răspuns Câştigător
| Pantelimon01 a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui sa-i spui cand mai ai ocazia sa fii langa ea, iar daca reactioneaza pozitiv incepi cu cadourile.
Si ideea cu scrisoarea mi se pare buna happy
Apropo, Sunteti prieteni de mult sau v-ati cunoscut recent?

| Metin2masterMan explică (pentru Pantelimon01):

Cam de vreo 1 an app 2 ne cunoaștem

| Metin2masterMan explică (pentru Pantelimon01):

Multumesc i-am zis ca o iubesc si a reactionat pozitiv in sensul ca mea zis ca si ea vrea sa imi zica fata in fata ca ma iubeste si apoi i-am daruit trandafirul si scrisorica si apoi m-a sarutat pe obraz

| Pantelimon01 a răspuns (pentru Metin2masterMan):

Esti barosan atunci happy

| Metin2masterMan explică (pentru Pantelimon01):

Dupa 12 ore a zis ca e o relatie ciudat si ne despartim adica ok

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Frate spune-i in fata ce simti asa este cel mai frumo si simplu.

| NAT0 a răspuns:

E șamancă sau ninja? Sau war sau sura. :c
În fine, când tu i-ai zis (prostie curată) pe rețeaua asta de socializare, ea cum ți-a răspuns?

| Metin2masterMan explică:

De 1 an app 2 o cunosc