| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Baiat am 20 de ani, si nu ma mandresc cu ce sunt, Am facut scoala generala si clasele a 9 a si a10 a si putin din a 11 a,dupa din anumite motive personale m-am lasat de liceu,am fost la profilul Croitorie., am invatat destul de slab, Dar nu din cauza asta m-am lasat de scoala, Dupa ce m-am lasat am lucrat ca ajutor de tamplar 3 luni aprox, am plecat in Germania 2 luni, si m-am intors acasa, neavand ce sa fac am studiat Fotografia aprox 5, 6 luni, am cumparat un Dslr si am pozat, am dat de un fotograf de eveniment am lucrat ceva timp pentru el a fost totul bine, pana am plecat din nou 2 luni in Germania pentru ca am avut nevoie de mai multi bani,Acum m-am intors in tara,si nu stiu ce sa fac,pentru cine am lucrat parca nu m-a mai vrea, ce ar trebui sa fac, M-am gandit sa ma angajez in alte domeni dar fotografia imi place foarte mult, doar ca nu mai am pentru cine sa lucrez.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa spun, in domeniul asta cu fotografia este mai greu si nu cunosc pe nimeni ca sa te ajut. stiu pe cineva care a inceput sa faca poze la nuntile prietenilor, botezuri, apoi incet incet a fost contactat sa faca poze la diferite evenimente. persoana asta si editeaza fotografiile plus filmare.

| CoRrUpT3D a răspuns:

Fate tata sudor ca o sa castigi bine!