| Cozma21 a întrebat:

Sunt elev in clasa a 10-a si fac franceza inca din clasa a 5-a si m-am saturat de aceasta materie. Vreau sa ma mut la clasa de germana din liceul meu.Nu am mai facut niciodata germana dar sunt dispus sa fac pregatire.Precizez ca sunt destul de bun si la engleza si sper sa ma ajute.
Intrebarea este daca credeti ca fac un lucru bun si cada as putea sa fac asta din semestrul 2 sau sa astept pana in clasa a 11a.

1 răspuns:
| Nae_Alina_2000 a răspuns:

Depinde de liceu si da sincer si eu am facut Franceza e o materie grea intr-un fel. eu acum fac germana si imi este mult mai usor.