| DoarEu_7318 a întrebat:

Buna ziua TPU
in ultimele luni am cam lenevit in casa si am pus putina grasime pe mine
mai exact pe solduri
ce sport este recomandat sa fac pentru a slabi in solduri si grasimea de pe burta?
stiu ca abdomele sunt bune dar nu ajungstraight face
trebuie sa mai fac
si cate ore pe zi?big grin

Răspuns Câştigător
| bianca_9483 a răspuns:

Buna:) pentru grasimea de la burta iti recomand abdomenele
pentru grasimea de la picioare genoflexiuni si pentru cea din solduri iti recomand alergari de dimineata de la ora 6, dimineata nu manca nimic, iti iei intr-un rucsac o sticla de apa si 2 mere, alergi cel putin 30 min... uite aici un site care sper sa te ajute http://www.healthy.ro/......perbe.html
imi dai fundita? daca vrei

2 răspunsuri:
| kire a răspuns:

Alergari/gimnastica si mananca multe fructe.

| emir a răspuns:

Iti recomand sa alergi 10 ture de teren, sa faci multe abdomene si sa mananci legume, fructe peste, daca ai bicicleta sa faci 4 ore, pentru prima zi faci decat 2ore si dupa aceea sa faci 4ore, succes!