| iFollowRivers a întrebat:

Lg cookie sau samsung corby?

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Eu am avut ocazia sa le butonez pe amandoua si de la prima utilizare se vede de la o posta ca Samsung Corby e mult mai bun.
Touch ai bun(nu trebuie sa lovesc de 1000 de ori pe ecran ca sa se activeze)plus ca are mai multe feluri de design pe carele poti folosi si are si camera mai buna.
Nu fa greseala sa-ti iei un cookie, e cu mult depasit, plus ca Samsung i-au depasit de mult pe cei de la LG(eu am un SGS1 si sunt foarte multumita de el, nu-mi trebuie mai mult)

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Niciunul mai bine S5230
in niciun caz LG big grin

| SindyR a răspuns:

Samsung Corby e de 100 de ori mai bun decat LG Cookie, Samsung are performanta, calitate, rezistenta, LG-ul are doar un pret mai bun. Iti recmand Samsung Corby.

| Rebe97 a răspuns:

Eu am corby și sunt mulțumită...

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Samsung ultratouch s8300, Sony Ericsson w705 passionateRed sau
Sony Ericsson yari cranberrywhite big grin siii Sony Ericsson xperia

| Andreeadixi a răspuns:

Lg cookie

| maria98 a răspuns:

Lg coockie