| floaredeprimavarasucita a întrebat:

Bună ziua tuturor românilor care ar putea vedea asta! Numele meu este Szymon și sunt un polonez care caută ajutorul vostru. Luna viitoare este ziua de naștere a celui mai bun prieten al meu și se întâmplă să fie român, din Succeava. Deși il cunosc de câțiva ani, niciodată nu i-am cumpărat ceva neapărat semnificativ de ziua lui de naștere, dar anul acesta aș vrea să schimb asta. Așadar, prieteni, ce să îi cumpăr unui român de 17 ani? Aș vrea să adaug că îi place muzica si cărțile (lol, de asta suntem așa de buni prieteni). Mulțumesc pentru ajutor happy
(apropo, folosesc google translate pentru asta)

Răspuns Câştigător
| MarShMalLoWW a răspuns:

Nie zrozumiałem dokładnie z tego, co twój tłumacz przetłumaczył, czy twój przyjaciel to on czy ona, ale bez względu na płeć on lub ona jest, zawsze możesz zadzwonić do słodycze, nigdy nie można się pomylić ze słodyczami! W zależności od tego, jak bardzo lubi rumuńskie książki lub muzykę, to też mogłoby zadziałać, ale musiałabyś wcześniej zrobić rozeznanie w gatunkach, autorach, stylu itp. (przy okazji, ja też korzystałam z tłumaczawinking )

| floaredeprimavarasucita explică (pentru MarShMalLoWW):

Ha ha ha, tak! To dziewczynka i jestem pewna, że na 100% pokocha te słodkości! Dziękuję!

3 răspunsuri:
| IgnatVictor a răspuns:

Cumpără-i o carte scrisă de Andrzej Sapkowski. Eventual, poți să mai adaugi ceva la cadou, ca să nu pară atât de „sec". Baftă!