| stefan15andavril a întrebat:

va rog frumos sa-mi spuneti cum se scrie o fisa de transfer de la un liceu la altul. vreau sa ma mut la un liceu cu profil uman si mi-au zis cei de acolo ca dupa ce ter min studiile sa ma prezint cu o cerere de transfer.dar nu stiu cum sa o fac de man scrisa pe pc si mai ales cum trebuie sa arate o fisa ca aceasta va ro g din tot sufletul sa raspundeti.(ofer fundita)multumesc.

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Poti intreba la secretariatul liceului cam cum ar trebui sa arate fisa dara in general se cere motivul transferului, media si semnatura dirigintelui si a directorului dar mai bine intrebi la secretariat