| Ricky78 a întrebat:

sunt la profil real si as vrea sa ma transfer la uman si trebuie sa fac o cerere scrisa. Ma puteti ajuta? Adica cum trebuie sa arate, ce trebuie sa scriu... daca aveti si un model ar fi perfect. Multuu :*

3 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Te duci la secretariat si spui ca vrei sa te transferi cererile difera de la liceu la liceu insa trebuie sa stii ca iti trebuie acordul parintilor, acordul dirigintelui la clasa la care te duci si de asemenea va trebuii sa motivezi dc vrei sa schimbi profilul...si vei da diferente succes la mine asa a fost

| Ricky78 explică (pentru LittleBugsBunny):

Trebuie sa fac o cerere scrisa, imi poti scpune exact cum sa o formulez?

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru Ricky78):

Te duci la secretariat iti vor da o coala alba in care vei scrie subsemnatul( )elev in clasa( )la profilul..doresc sa ma transfer in clasa...la profilul...petru ca. semnezi tu si parintele..eu asa am facut daca este o cerere tipizata iti vor da ei la secretariat