| Anne23126dumi a întrebat:

Bună ziua, Vara aceasta am fost in vacanță in Bulgaria.Acolo era o terasa unde lucra un baiat...mi-a fost rusine sa ma duc la el sa il intreb cum il cheama, i-am facut și niste poze in caz ca găsesc un site.Incerc toate site-urile dar in zadar. Ofer panglica! Dacă știți un site orice o informație e perfect și da am cautat localul pe net dar nu mi-a dat informații deoarece nu e un local renumit....Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

E foarte incerta locatia.nu exista nici o pizzerie cu acel nume

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vacanta s-a terminat ocupate de viata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E târziu. Și eu am pățit așa de 100 de ori, când lucram la mare la salvamar prin 67-69.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ai șanse să îl găsești.

| NarcisIfrim a răspuns:

Spune-mi numele localului si detalii despre baiat

| Anne23126dumi explică (pentru NarcisIfrim):

Pai localul se numește la pizzaccia (golden sands).Pai băiatul era înalt cam 170, avea in jur de 18-22 ani par brunet spre negru și avea o codita gen părul prins intr o codita și o camasa portocalie cu maneca scurta și nu purta ochelari.Multumesc foarte mult!

| Anne23126dumi explică (pentru NarcisIfrim):

Ai reușit sa găsești ceva?

| Anne23126dumi explică (pentru NarcisIfrim):

Nici mie nu mi o dă deoarece e no name... măcar informați despre baiat ai găsit?

| NarcisIfrim a răspuns (pentru Anne23126dumi):

Cum sa gasesc info despre el daca nu am un nume de local ceva.el se poate sa fi plecat deja de accolo, fiind sezonul deja inchis

| Anne23126dumi explică (pentru NarcisIfrim):

Ok,totuși mulțumesc foarte mult! Am uitat sa iti zic ca au pagina de Facebook cauți la pizzaccia și au o poza cu scoici și poți s le dai mesaj, nici eu nu am găsit pizzeria deoarece e no name exista multe pizzeri cu numele asta dar nu sunt in golde sands sunt in Italia. Daca găsești cv sa ma anunt.Multumesc!?

| NarcisIfrim a răspuns (pentru Anne23126dumi):

E foarte incerta locatia.nu exista nici o pizzerie cu acel nume