| Anne23126dumi a întrebat:

In luna iulie am fost la mare la bulgari, acolo era o terasa unde lucra un baiat. Băiatul era super drăguț dar mi-a fost frica să mă duc să îl întreb cum îl cheamă, i-am făcut câteva poze...Cum pot sa il găsesc? Dau pamblică!❤

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iar cu bulgaru ala. Parca tea fermecat. Treci pe acolo vara asta in 2021 poate apare din nou

| StefanChriss a răspuns:

Buna! In felul asta nu prea ai sanse sa-l gasesti. Cea mai buna solutie este sa cauti pe Facebook/insta terasa aia si sa intri pe pozele de acolo. Daca ai noroc, o sa fie etichetat in vreo poza. In cel mai rau caz, daca nu-l gasesi la poze, le scrii celor de acolo pe chat, le trimiti poza si ii rogi sa iti dea facebookul lui.