| Anne23126dumi a întrebat:

Salut TPU,in iulie am fost la mare in Bulgaria acolo era o terasa și lucra un baiat, mie mi-a fost rușine să ma duc să îl întreb cum îl cheamă, eu i am făcut câteva poze(nu îi stiu numele)....cum aș putea sa il găsesc? dau pamblică❤

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Incearcă cu așa ceva:

https://pimeyes.com/en

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

PAMBLICA păstreaz-o, o folosești pe post de bandană la vară in Bulgaria.
Mai dă detalii: loc, semnalmente, vârsătă - sunăm la fbi/sri/cia

| Anne23126dumi explică (pentru sierra1):

La pizzaccia, varsta 19-24 ani par brunet închis si parul meu prin intr o codita, da dar.....nu știu dacă il mai găsesc acolo?

| sierra1 a răspuns (pentru Anne23126dumi):

"varsta 19-24 ani"

cam greu, vreo 200.000 se incadrează in semnalmentele date, mai incercăm...

| Anne23126dumi explică (pentru sierra1):

Am poza cu el pe care i le am făcut

| sierra1 a răspuns (pentru Anne23126dumi):

Incearcă cu așa ceva:

https://pimeyes.com/en

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil.

| anagsiwnagisiwowywo9 a răspuns:

Nu cred ca il mai gasesti