| M25M a întrebat:

Buna ziua!

Vin cu o rugaminte.

Am nevoie de niste raspunsuri la un chestionar si as aprecia ajutorul dumneavoastră. Nu va dura mai mult de 2 minute, sunt doar 13 intrebari simple despre televiziune si televizionare, fara sa dati date personale. Motivul pentru care apelez pe acest site este faptul ca respondentii trebuie sa fie studenti sau elevi (intre 16 si 25 de ani).

Aici este link-ul :

https://docs.google.com/forms/d/1FtT_DtJ-oy8f-MehxMtfTXh 0jx-f7W5cjJvdwSUiAXA/viewform? pli=1

Daca acesta nu functioneaza incercaţi-l pe cel din comentariu.

Va Multumesc!

P.S. Nu este tema, aceasta va fi facuta de mine, eu am doar nevoie de niste raspunsuri.

2 răspunsuri:
| Piratul10 a răspuns:

Buna te-as ajuta cu mare plăcere dar dupa ce imi da la linkul tau imi apare ca fisierul nu exista.