| M25M a întrebat:

Vin cu o rugaminte.
Am nevoie de niste raspunsuri la un chestionar si as aprecia ajutorul dumneavoastră. Nu va dura mai mult de 2 minute, sunt doar 13 intrebari simple despre televiziune si televizionare, fara sa dati date personale. Motivul pentru care apelez pe acest site este faptul ca respondentii trebuie sa fie studenti sau elevi (intre 16 si 25 de ani).
Aici este link-ul :
https://docs.google.com/......A/viewform
Daca nu functioneaza incercati-l pe cel din comentarii.
Va Multumesc!

P.S. Nu este tema, aceasta va fi facuta de mine, eu am doar nevoie de niste raspunsuri.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te-aş ajuta cu drag, dar nu mă încadrez. : ))

Apropo, link-ul nu e funcţional. Nu s-a activat nici după ce l-am copiat.
Eventual, editează-ţi postarea.
Iar ca să eviţi probleme, ai putea să-l încarci aici:
https://bitly.com/

| M25M explică (pentru NOname):

Multumesc pentru atentionare! In intrebare nu imi functioneaza, in comentariu vad ca da.

| NOname a răspuns (pentru M25M):

Da, link-ul din comentariu văd că funcţionează, dacă este copiat.
Baftă la strâns răspunsuri, Mihai.

| M25M explică (pentru NOname):

Multumesc.

| AtateaConditii a răspuns:

Gata, mai vreau chestionare din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am completat.La ce-ți folosește?

| M25M explică (pentru anonim_4396):

E pentru licenta. Pe baza raspunsurilor trebuie sa construiesc un capitol.

| fadnox a răspuns:

Interesant