| justuped112 a întrebat:

Bunaa
Băiatul de care-mi place tot anulează întâlnirile. Intr-o zi mi-a scris si a spus ca iesim a doua zi. L-am sunat, nu mi-a raspuns si dupa 2 zile am dat de el. La inceput parea foarte fericit ca iesim iar acum parca nici nu vrea sa discute cu mine si imi raspunde sec ba chiar e nesimtitA facut acelasi lucru acum cateva saptamani. Eu nu stiu ce sa mai cred. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca ceva s-a schimbat si numai este interesat de tine. Daca era altul, venea si cu piciorul in ghips la intalnire laughing

| Porcusorul a răspuns:

Mai intrebi ce sa mai faci? Degetul mijlociu ridicat catre el. Amin!