| cocacolatbx a întrebat:

Bunaa :* bhai va rog ajutati.ma si pe mine...cum pot slabi vreo 10 kg in 30 de zile ..asta e urgent ca plec la mare si as vrea sa mai slabesc ceva...nu ca as fi grasa rau da m.as simti eu mai bine..va rog.un regim ceva, orice. de alergat alerg in fiecare seara de vreo 3 zile cam asa si fac abdomene si genoflexiuni in casa.dar nu tin regim si nu functioneaza.Va rog un regim ceva sau ce pot manca si ce nu pot.

3 răspunsuri:
| ionela2011 a răspuns:

Nu iti pot spune un regim pentru ca fiecare persoana difera. dar si eu sunt in aceeasi problem ca si tine kilogramele in plus. eu de exemplu am renuntat la paine dulciuri si sucuri. mai ales ca e vara fructe si multe salate. renunta la prajeli si fast-food. si mai ales ca faci si sport e si mai bine. bafta :*

| cocacolatbx explică (pentru ionela2011):

Eu nu mananc fast food sau prajeli dar pb mea este ca mananc seara deci eu nu mananc toata ziua cat mananc seara si painea asta e problema mea...

| ionela2011 a răspuns (pentru cocacolatbx):

Incearca sa renunti la ea. nu mai manaca dupa ora 7. si atunci cand mananci incearca sa nu termini tot din farfurie. nu manca pana sa te simti satula sau sa nu mai poti.