| Cairo a întrebat:

Bunaa...cine stie cum sa imi fac profilu de fb sa nu mai primesc cerere de prietenie..adica sa apara doar like...ca sa trmita cerere de prietenie?

3 răspunsuri:
| Blayr a răspuns:

Adică să ai un profil de Facebook asemănător paginilor/comunităţilor? În loc de "Trimite cerere de prietenie" să apară "Like"? Dacă da, asta nu se poate. Trebuie să creezi pagină.

| Cairo explică (pentru Blayr):

Cum? ...am profilul nou

| Blayr a răspuns (pentru Cairo):

Deschizi pagina de Facebook. Jos de tot trebuie să scrie, printre altele, "Creează o pagină". De acolo, este uşor, dar paginile nu sunt pentru persoane, ci pentru o comunitate. Ce vrei tu să faci, nu se poate.