| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa :d... am si eu o problema pe care majoritate adolescentilor cred ca o au laughing : cosurile sigh :-l. Am incercat toate felurile de creme si degeaba.Acuma i-au niste pastile pe care dermatologu`mi le-a dat dar, parca tot mai multe in apar straight face Nu stiu daca voi scapa vreodata :-

3 răspunsuri:
| Mady_1319 a răspuns:

Incearca cu spirt, spirtul ti le usuca eu asta folosesc si am scapat de ele. pahappy

| Andreea1997 a răspuns:

Zineryt stiu ca e bun...

| warius a răspuns:

Cum se numesc pastilele? Daca sunt roacuttane, sunt foarte bune. Rezultatele se vad in 4-6 luni.