| Crizata a întrebat:

Bunaa! Daca nu mananci 3-4 zile, decat mere si bei multa apa poti slabi? Cam cate kg? big grin! Dau fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Categoric că vei slăbi. Dar nu se poate exprima în kilograme cât vei slăbi, ci în procent. De exemplu o persoană care are 300 de kile să zicem, poate da jos 50 de kile în 3 săptămâni cu puţin efort, însă unul de 100 de kilograme, categoric nu va putea da jos tot atâtă, şi să rămână la 50. Sunt deci mai mulţi factori care influenţează acest lucru, organismul, stilul de viaţă, etc.

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Dupa o asa infometare, iti garantez ca vei manca mai mult ca inainte si vei pune inapoi dublu kilogramelor care le-ai dat jos. Nu asa se face cura de slabire.