| Crizata a întrebat:

Bunaa! Daca nu mananci 3-4 zile, decat mere si bei multa apa poti slabi? Cam cate kg? big grin. P. S : Am 1.69 si 63 de kg! Sunt fata si am 16 ani! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bf4e a răspuns:

Buna, si eu am tinut dieta, dar pentru a-ti mentine greutatea dorita trebuie sa urmezi cativa pasi:
redu nr de calorii
fa sport, cat poti, chiar si plimbari
foloseste creme, nu neaparat anticelulitice
aaa...incearca sa nu mananci dupa ora 18 sau 20.

sper ca te-am ajutat!

Voteaza-ma te rog! http://amelie.ro/concurs-lady-gaga/concurenti.php?id=83 Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Vad ca nickname'u ti se potriveste. Nu mi se pare ca ai avea nevoie sa slabesti. Daca nu mananci, nu faci decat sa devii anemica, nici decum sa slabesti. In fn. faci cum vrei

| aquila_4553 a răspuns:

Sincer am auzit ca o persoana a murit pentru ca a mancat mult timp numai mere din cauza ca a vrut sa slabeasca. Logic ca vei slabi, dar daca dupa aceasta"cura" vei manca tot felul de alimente nu va folosi la nimic.eu cred ca cel mai bine sa faci mult sport. roaga o prietena sa alerge cu tine dimineata si ai grija la mancaruri. fara fast-food, sucuri, nici macar apa minerala. Mancarea facuta de mama ta e cea mai bunahappy Succes!

| Miha a răspuns:

Da vei slabi, dar dupa ce vei termina diata vei reveni la aceeasi greutate poate chiar mai mare, asa ca mai bine incearca o dieta facuta de tine:)http://www.csid.ro/calory-calculator/ aici iti arata cate calori trebuie sa mananci pe zi, apoi iti faci o lista cu mancare si iti vor arata cate calori trebuie sa consumi, fa mult sport macar o jumatate de ora, mananca pana in ora 18. 00 si fi ambitioasa:D
Bafta:*

| Anonim134 a răspuns:

Cred ca da... dar s'ar putea sa ti se faca rauwinking

| ßέßέ a răspuns:

Logic ca slabesti, dar pui inapoi la fel de bine cum ai slabit. Oricum nu rezisti 3-4 zile numai cu mere si apa. Crede`ma. Mai bine fa mai multa miscare si uite 2 sfaturi : inainte sa mananci bea un pahar cu apa ( asa reduci 75 calorii ), dupa ce ai mancat incearca sa faci 1000 pasi. Nu manca dupa 6 seara si atunci ai sa vezi rezultate. baftawinking

| Ririru a răspuns:

Slabesti mamica, dar o sa ai probleme de sanatate.

Nu esti asa grasa apropo. happy