| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa...In legatura cu intrebarea de ieri(http://www.TPU.ro/......ostul-cu/) Aseara l-am sunat si mi-am cerut scuze pentru ca l-am ignorat si mi-a zis nu e nimic. Mi-am cerut si scuze pentru ca i-am gresit si mi-a zis ca m-a iertat de mult oricum pentru ca m-a iubeste. Mi-a zis ca a incercat sa m-a uite in timpul asta in care ne-am despartit, dar nu a putut. Mi-a cerut si el iertare pentru ca mi-a gresit, iar eu i-am spus ca il iubesc si ca m-am purtat urat.Si multumesc mult pentru sfaturi.Chiar m-au ajutat pupici Alexa :*

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

POi impacativa happy daca tu il iubesti si el te iubeste nu vad de ce sa nu va impacati happy big hug kiss